תיאטרון תמונע

מחזה ובימוי: שרון שטרק

משחק: ניצן קרן ואפרת ארנון

תפאורה: אוהד גוטרמן, תאורה: אמיר קסטרו, עיצוב פסקול: איתמר צור, תלבושות: גלית בכור

פרופסור ראובן נמרודי, המרצה הכריזמטי לפוסט מודרניזם ומחבר רב המכר" מנקודת המבט של נקודת מבט "נעלם בין לילה. היעדרותו הפתאומית מחייבת את עוזרת המחקר הנוירוטית שלו להתייצב מול תלמידיו ולהעביר שיעור בפעם הראשונה בחייה. בצר לה, היא מזמינה לכיתה אישה, אשר בעזרתה היא מקווה להדגים מהי דקונסטרוקציה*. אך זו שמגיעה רחוקה מלהיות זו שציפתה לה. (*"דקונסטרוקציה- ספקנות קיצונית המקיפה את הכל, ואינה מכירה בשום משמעות קבועה או מוחלטת " פרופ' דב לנדאו)

אורית אגמי אתר סלונה: " הטקסטים של שטרק הם תיאטרון אבסורד משובח ולא היו מביישים מחזאי כמו יונסקו..  ערב מהנה של חוויה אינטנסיבית, משעשעת ואינטליגנטית. משחק נהדר של ניצן קרן המרצה ואפרת ארנון.מההצגות המקוריות והמשובחות שראיתי בשנים האחרונות. מומלץ בחום."

מרט פרחומובסקי: "האיכות המרכזית של "פרדוקס" נובעת מטקסט רב הברקות של שטרק, שמצליח לערבב בין מושגים פילוסופיים לדרמה יצרית, סוריאליזם, הומור ואפילו קווי מתאר של תעלומה בלשית סטייל אגתה כריסטי. התרכובת ששטרק יוצרת היא מסקרנת, מגרה ומפתיעה לכל אורך הדרך... "פרדוקס" מזמנת לצופים כיף תיאטרוני צנוע וחכם, שכדאי לחוות"

paradox 20 1 17